Romork

EN İYİ DİZAYN TEKNE RÖMORK BOT RÖMORK ÇEŞİTLERİ FİRMAMIZ TARAFINDAN ÜRETİLMEKTEDİR. RÖMORK ALIRKEN DİKKAT EDİLECEK HUSUSLARIN BAŞINDA TEKNE BOT VEYA JET-SKİ GİBİ DENİZ ARAÇLARI SUYA İNERKEN KARŞILAŞILAN ZORLUKLARIN EN AZA İNDİRGENECEK ŞEKİLDE DİZAYN EDİLMİŞ OLMASI GELİR. SİZ DENİZ ARAÇLARINIZI EN SORUNLU YERLERDE BİLE NE KADAR KOLAY İNDİREBİLİYORSANIZ RÖMORKUNUZUN DİZAYNI O KADAR BAŞARILIDIR.

İYİ BİR ROMORK İÇİN BİZİMLE İRİTİBATA GEÇİNİZ. VİDEOMUZU İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİZ

https://www.youtube.com/watch?v=2tCK-3ncmpw

ALICILARIN GENEL OLARAK YAPTIKLARI HATA GÖZ DOYURUCU ŞEKİLLER VE PROFİLLER ( YANİ İŞİMİ GÖRÜR KANISI YARATAN KISIMLAR) VEYA GALVANİZ VE BOYA GİBİ İSTEKLERİNE UYGUN OLUP OLMADIĞI YÖNÜNDEKİ ÖZELLİKLERE GÖRE SEÇİM YAPMALARIDIR.

NELERE DIKKAT EDİLMELİDİR:

1. ORTA MAKARANIN YERDEN YÜKSEKLİĞİ : RÖMORK DİZAYNI İTİBARI İLE TEKNENİN YERE YAKINLIĞI

RÖMORK ÜZERİNDE TEKNENİN OTURDUĞU ORTA MAKARALARIN OLABİLDİĞİNCE YERE YAKIN OLMASI DEMEK TEKNENİN O KADAR ÇABUK YÜZDÜRÜLEBİLMESİ VE RÖMORK AYNI ZAMANDA ÜZERİNE ÇEKERKEN DE DAHA RAHAT ÇEKİLMESİ DEMEKTİR. RÖMORK ALIRKEN ORTA MAKARA ÜST MESAFESİNİN YERDEN KAÇ CM YÜKSEKTE OLDUĞUNU SORGULAYARAK BAŞLAYABİLİRSİNİZ. UNUTMAYIN Kİ 5 CM BİLE TEKNENİN YÜZMESİ İLE YÜZMEMESİ ARASINDA BİR ÇİZGİ YARATIR.

2. ELEKTRİK TESİSATINDA KALAYLI KABLO KULLANILMASI:

3. STOP LAMBALARININ SU ĞEÇİRMEZ OLMASI:

4. AKS BİLYALARININ YAĞ BANYOLU OLMASI  : TUZLU SUYA GİRİP ÇIKAN TEKERLERİN GÖBEĞİNDEKİ BİLYALAR PASLANIR VE BOZULUR. YOLDA GİDERKEN TEKERLEĞİN FIRLAYARAK ÇIKMASINA NEDEN OLUR. 

5. ÇİFT YÖLÜ HARKETLİ KOLLAR VE YAN MAKARALAR

6. SALINCAKLI VE HAREKETLİ ARKA MAKARA SİSTEMİ: TEKNEYİ KAVRAYARAK EN KOLAY GÜVENLİ VE TEKNEYE ZARAR VERMEDEN SUDAN ÇIKARILMASINI SAĞLAR 

Eticaret Sitesi